Tot 12 jaar
Alpha System
Bij Alpha System bieden we zelfverdediging voor volwassenen en kinderen aan.
Locations
Rince Campinia
Ierse dans voor jong en oud, beginners en gevorderden! Er wordt gestart met de basis van 'soft shoe' om verder door te groeien in groeps- en figuurdansen, tot 'heavy shoe' (Ierse tapdans). We zijn een kleine en hechte groep met aandacht voor persoonlijke groei.
Locatie
Ruiterclub Tallaerthof
De idee achter de club is om een veilige omgeving te bieden waarin ruiter, amazone, familie en vrienden sportief bezig kunnen zijn, sociale contacten leggen en een gezellig rustmoment kunnen beleven.
Zo organiseren ze 3x een clubdag waarbij ruiters en amazones het beste van zichzelf kunnen tonen in dressuur en springen. De beste ruiter/amazone over de 3 dagen wordt tot clubkampioen(e) gekroond.
Een halloweenavond, een uitstap te paard aan zee, een BBQ met beachvolley, ... kortom voor elk wat wils.
Met de club wordt regelmatig een fundraiser georganiseerd om onze leden met een beperking volop te laten genieten van het paardrijden. Tevens steunt onze club de jeugdwerking uitgebreid waardoor jonge getalenteerde ruiters en amazones met de lespaarden op wedstrijd kunnen gaan.
Geestig gezond sporten: Kinderen en jongeren met psychische kwetsbaarheden hebben net als hun leeftijdsgenoten het recht te bewegen en plezier te maken binnen het bestaande sportaanbod. Het charter "Ook wij sporten geestig gezond" werd ontworpen om deze kwetsbare groep kansen te geven en hen zonder oordeel welkom te heten in de sportclub.
Door als sportclubs het charter te onderschrijven doorbreken we mee de taboes rond personen met psychische problemen in onze samenleving.
Locatie
Taekwondo Club Mun-Mu
Locatie
Zwemvereniging Lier
ZVL maakt kinderen vanaf 3.5 jaar vertrouwd zwemmen, om ze te laten doorstromen naar competitiezwemmen of recreatief zwemmen.
Locatie
VZW Stimulus
VZW Stimulus organiseert lessenreeksen en sportkampen ter bevordering van de algemene motoriek bij jonge kinderen. Via uitdagende, speelse en gevarieerde oefenvormen werken we aan de grove en fijne motoriek van jonge kinderen. We werken met gespecialiseerde lesgevers en in kleine groepen zodat elk kind vanuit zijn eigen context kan ontwikkelen. Al onze activteiten zorgen voor een 'boost' voor motorisch sterke maar ook motorisch minder sterke kinderen! Want wie mag spelen ... kan leren!
Locatie
Volkskunstgroep Pallieterke
Volkskunstgroep Pallieterke uit Lier bestaat uit een volwassenengroep en drie kindergroepen met enthousiaste volksdansers. Wekelijks komen ze samen om traditionele dansen in de oefenen, maar ook nieuwe en eigen creaties. De bedoeling is deze dansen op folklorefestivals in binnen- en buitenland aan het publiek voor te stellen. Op deze manier willen ze iedereen laten kennis maken met de Vlaamse folklore.
Locatie
VC Smash Lier
VC Smash Lier biedt volleybal aan voor alle leeftijden en op ieder niveau.
Locatie
Tornado Lier vzw
Bij Tornado Lier vzw kan iedereen vanaf 8 jaar terecht. Op zaterdag zijn er begeleide trainingen voor de jeugd tussen 9 en 12.30 uur. Beginners spelen van 9 tot 10.30 uur en de gevorderden van 10.30 tot 12.30 uur. Volwassenen kunnen vrij komen spelen op dinsdag van 21 tot 23.30 uur en op donderdag van 20 tot 23.30 uur. Er is steeds iemand aanwezig van het bestuur die je graag verder helpt.